Metropol Antalya

Metropol Antalya

Dört yıldır yayın hayatını sürdüren Metropol Dergileri yeni şehirleri ile buluşmaya devam ediyor. Metropol Dergisi (Türkiye) , Metropol Antalya dergimiz okurlarıyla buluştuğu andan itibaren gündem oluşturmakta.

Kapak konuklarının yanı sıra içerisinde yer alan iş dünyasının başarılı kişilikleri, bürokrasi ve yerel yönetim liderleri ile söyleşileri, sektör değerlendirmeleri, kent önderlerinin söyleşileri ile her sayı dolu dolu bir dergi.

Metropol Dergileri yayınlarının yanı sıra özel projeleri de hayata geçirmektedir.

Bunlardan bazıları: Metropol Dergileri G20 Özel yayını projesi (Türkçe -İngilizce), Türkiye’nin G20 zirvesinde TOBB’un zirveye özel hazırladığı yayın ile birlikte katılımcı ülke delegasyonlarına özel bir çanta içerisinde hediye edilmiştir.

Metropol Dergileri 52. Uluslararası Antalya Film Festivali özel projesi, festival suresince organizasyon alanında yerini almış ve tüm konuklara hediye edilmiştir.Ayrıca Metropol Dergileri 53.Uluslararası Antalya Film Festivali özel projesi  bu senede Metropol Dergileri tarafından hazırlanmıştır.

Metropol Dergileri Tarım Özel projesi, Tarım Bakanımız Sayın Faruk Çelik kapak konuğu olduğu sayımız Antalya ve Konya illeri arasında, tarıma dayalı sanayi ve çiftçi arasında köprü olmak amacı ile hayata geçirilmiş ve sektör oyuncularına dağıtımı yapılmıştır.

Projeniz mi var?

Hızlı bir teklif için projenizle ilgili temel bilgileri bize iletin, birlikte projenize değer katalım.

TOP